sken
Od roku 1999 sme pracovali ako fyzická osoba a v roku 2009 sme sa pretransformovali na právnicku osobu. Máme bohaté skúsenosti z oblasti priemyselnej automatizácie, merania a regulácie technologických procesov. Skúsenosti sme nadobudli ako v domácom tak aj v zahraničnom prostredí. Orientujeme sa na všetky oblasti priemyslu, v normálnom a vybušnom prostredí, v rozsahu napätia do 52kV.
onas-1onas-2onas-3

Vitajte na stránkach AS-Elektrik

Sme firma zaoberajúca sa dodávkou v oblasti automatizácie výrobných procesov, pohonov a zariadení v normálnom a vybušnom prostredí, vn v prostredí normálnom a výbušnom, v rozsahu napätia do 52kV.

čítaj viac

Cetrifikáty a oprávnenia

certifikat
Oprávnenie na druh činnosti:oprava vyhradených technických zariadení elektrických v rozsahu:oprava a údržba, rekonštrukcia, montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky.V rozsahu do 52 kV.
čítaj viac

Služby

Zameriavame sa na komplexné ako aj čiastkové dodávky v oblasti automatizácie výrobných procesov, pohonov a zariadení vn v prostredí normálnom a výbušnom.Ponúkame komplexné riešenia od projektovej prípravy až po zaškolenie obsluhy a technickú podporu.

čítaj viac